KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13158401
nr 1315 8401
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Ej numrerad, 1933. Signerad. Motivet: 25x32cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:12:20
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
23 mar
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg